Zakończył sezon - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończył sezon

Końcówka sezonu wyraźnie sprzyjała naszemu biegaczowi i teraz czas na zasłużony odpoczynek oraz regeneracje sił na przyszłoroczny sezon.

          Asp. sztab. Bohdan Tułacz w dniu 11 listopada uczestnictwem w biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Turku zakończył tegoroczny sezon. Należy zaznaczyć, że sezon ten zakończył doskonale. W przedmiotowym biegu na odległość 10 kilometrów uczestniczyło 280 zawodników, a nasz biegacz zajął w nim I miejsce. Zwycięstwo było tym bardziej zasłużone, że wcześniej tego samego dnia uczestniczył w innym biegu na terenie Kalisza. Już o godzinie 9.00 rano wystartował w Biegu Niepodległości na dystansie 10 kilometrów. Zajął w nim 8 miejsce na 233 uczestników.  Bieg ten był ostatnim z czterech biegów wchodzących w Grand Prix Ziemi Kaliskiej. W klasyfikacji końcowej nasz zawodnik obronił miejsce na podium zajmując  III miejsce. Należy jeszcze zaznaczyć, że miesiąc wcześniej w październiku biegnąc w  krakowskim półmaratonie poprawił swój rekord życiowy z wynikiem 1:28:00. Teraz czas na zasłużony wypoczynek i zbieranie sił na kolejne starty w przyszłym sezonie. Życzymy równie udanych wyników jak w tegorocznym sezonie.

             Należy zaznaczyć, że nasz funkcjonariusz na co dzień służy w Komisariacie Policji w Błaszkach gdzie jest dzielnicowym. Od lat jego rejonem działania jest teren gminy Wróblew, gdzie jest doskonale znany mieszkańcom.