Uderzyła w drzewo - Informacje - Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Uderzyła w drzewo

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego do którego doszło w okolicach miejscowości Rossoszyca gm. Warta.

            19 grudnia około godziny 15.15 na drodze wojewódzkiej W 710 w okolicach miejscowości Rossoszyca doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem osobowym marki Citroen C5 jadąc z miejscowości Włyń w kierunku miejscowości Rossoszyca z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń,  pomimo podjętej reanimacji zmarła na miejscu zdarzenia.

               Policja zwraca się z apelem do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności w trwającym aktualnie okresie zimowym. Pamiętajmy, że możemy trafić na szybko zmieniające się warunki pogodowe. Musimy również liczyć się z szybko zapadającym zmrokiem. Dlatego też powinniśmy  w tych niesprzyjających warunkach drogowych „zdjąć nogę z gazu”. Pamiętajmy także, że użytkownikami dróg są często także piesi, a w zapadającym zmroku i opadach atmosferycznych są oni słabo widoczni.