Strona główna arrow Aktualności
poniedziałek, 28 lipiec 2014
 
 
Wyszukiwarka
Aktualności
na "ścigaczu" z promilami Drukuj E-mail
Napisał: Administrator   
Image

         Sieradzcy policjanci zanotowali kolejny przykład totalnej bezmyślności za kierownicą, tym razem motocykla.

Czytaj całość...
 
Bezpieczne wakacje Drukuj E-mail
Napisał: Administrator   
Image

       Aktualnie zbliżamy się do połowy okresu wakacyjnego. W sierpniu na wakacje wyjdzie następna grupa osób. Dlatego też ponownie przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w trakcie naszego urlopu.Czytaj całość...
 
Święto Drukuj E-mail
Napisał: Administrator   
Image

       Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu miała miejsce skromna uroczystość związana ze  tegorocznym Świętem Policji.

Czytaj całość...
 
myślał, że się uda Drukuj E-mail
Napisał: Administrator   
Image

            W ostatnich dniach policjanci Wydziału Kryminalnego sieradzkiej komendy rozwiązali zagadkę rozboju do jakiego doszło na terenie Sieradza w grudniu ubiegłego roku.

Czytaj całość...
 
święto policji Drukuj E-mail
Napisał: Administrator   
Image

        24 lipca to data szczególna dla funkcjonariuszy - data święta polskiej Policji. W tym roku obchodzimy 95 rocznicę jej powołania. Jest to czas awansów, nominacji, odznaczeń zarówno samych policjantów, jak i tych, z którymi na co dzień oni pracują. Tegoroczne obchody w województwie łódzkim odbyły się 17 lipca 2014 roku w Sieradzu W uroczystościach udział wzięli: wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk, Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat, parlamentarzyści ziemi łódzkiej, władze województwa oraz przedstawiciele samorządu sieradzkiego a także Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński W tym roku gościmy delegacje niemieckiej Policji, z którą, w ramach współpracy międzynarodowej wymieniamy doświadczenia.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 1157